RN73H2ETTD2201F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2201F50
JLCPCB Part #
C3970340
Description
2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS