RN73H2ETTD2200D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2200D10
JLCPCB Part #
C4142530
Description
220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS