RN73H2ETTD21R0B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R0B50
JLCPCB Part #
C3950114
Description
21Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS