RN73H2ETTD2182F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2182F50
JLCPCB Part #
C4244286
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS