RN73H2ETTD2151B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2151B10
JLCPCB Part #
C3934185
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS