RN73H2ETTD2151A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2151A10
JLCPCB Part #
C4286027
Description
2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS