RN73H2ETTD2150F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2150F25
JLCPCB Part #
C3938199
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS