RN73H2ETTD2133B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2133B10
JLCPCB Part #
C3977063
Description
-55℃~+155℃ 213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS