RN73H2ETTD2130F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2130F25
JLCPCB Part #
C4316487
Description
213Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS