RN73H2ETTD2102C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2102C25
JLCPCB Part #
C4075724
Description
21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS