RN73H2ETTD2102A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2102A10
JLCPCB Part #
C4219969
Description
21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS