RN73H2ETTD2101C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2101C50
JLCPCB Part #
C4122191
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS