RN73H2ETTD2100B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2100B10
JLCPCB Part #
C3937055
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS