RN73H2ETTD20R8B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R8B50
JLCPCB Part #
C4025142
Description
-55℃~+155℃ 20.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS