RN73H2ETTD20R8B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R8B25
JLCPCB Part #
C4284159
Description
-55℃~+155℃ 20.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS