RN73H2ETTD2083D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2083D10
JLCPCB Part #
C4284378
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS