RN73H2ETTD2083C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2083C50
JLCPCB Part #
C4101721
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS