RN73H2ETTD2082D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2082D10
JLCPCB Part #
C4190853
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS