RN73H2ETTD2082A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2082A10
JLCPCB Part #
C3971064
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS