RN73H2ETTD2081A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2081A25
JLCPCB Part #
C3967882
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS