RN73H2ETTD2053F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2053F50
JLCPCB Part #
C4305135
Description
205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS