RN73H2ETTD2051B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2051B25
JLCPCB Part #
C3937881
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS