RN73H2ETTD2050C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2050C25
JLCPCB Part #
C4304466
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS