RN73H2ETTD2050A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2050A25
JLCPCB Part #
C3925942
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS