RN73H2ETTD2032B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2032B10
JLCPCB Part #
C4112139
Description
20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS