RN73H2ETTD2031B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2031B50
JLCPCB Part #
C4062993
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS