RN73H2ETTD19R6F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R6F25
JLCPCB Part #
C3957508
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS