RN73H2ETTD19R3F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R3F25
JLCPCB Part #
C3938342
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS