RN73H2ETTD19R3B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R3B50
JLCPCB Part #
C4125142
Description
19.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS