RN73H2ETTD19R1B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R1B50
JLCPCB Part #
C4056270
Description
19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS