RN73H2ETTD1983D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1983D50
JLCPCB Part #
C4100223
Description
198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS