RN73H2ETTD1983D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1983D10
JLCPCB Part #
C4128585
Description
198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS