RN73H2ETTD1982F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1982F50
JLCPCB Part #
C4252824
Description
19.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS