RN73H2ETTD1980C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1980C25
JLCPCB Part #
C4048774
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS