RN73H2ETTD1962F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1962F10
JLCPCB Part #
C4066594
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS