RN73H2ETTD1962D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1962D25
JLCPCB Part #
C4186155
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS