RN73H2ETTD1932F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1932F25
JLCPCB Part #
C3940920
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS