RN73H2ETTD1931F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1931F100
JLCPCB Part #
C4309972
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS