RN73H2ETTD1912B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1912B10
JLCPCB Part #
C4189954
Description
19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS