RN73H2ETTD1911B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1911B25
JLCPCB Part #
C4089232
Description
1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS