RN73H2ETTD1910C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1910C50
JLCPCB Part #
C4083011
Description
191Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS