RN73H2ETTD1910A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1910A10
JLCPCB Part #
C4269255
Description
191Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS