RN73H2ETTD18R4B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R4B50
JLCPCB Part #
C4169485
Description
18.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS