RN73H2ETTD18R0D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R0D25
JLCPCB Part #
C4148297
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS