RN73H2ETTD1893A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1893A10
JLCPCB Part #
C4135935
Description
189kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS