RN73H2ETTD1891F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1891F10
JLCPCB Part #
C4271573
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS