RN73H2ETTD1891B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1891B25
JLCPCB Part #
C3957381
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS