RN73H2ETTD1872B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1872B10
JLCPCB Part #
C3914406
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS