RN73H2ETTD1870F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1870F50
JLCPCB Part #
C3967550
Description
187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS