RN73H2ETTD1870F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1870F25
JLCPCB Part #
C3980027
Description
187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS